Diamond Diode

Özel Konsept Lazer Epilasyon Cihazı

Diamond Diode

Özel Konsept Lazer Epilasyon Cihazı

WAVE LAZER ÜRÜNLERİ Ailesinin yeni üyesi olan DIAMOND DIODE göz kamaştıran tasarımıyla bütün rakiplerinden ayrılıyor. Güzellik konsepti ele alınarak tasarlanan cihazımız, klasik medikal ve kozmetik cihaz algısını değiştirmek için üretilmiştir ve alanında bir ilktir.

Ütüleme yöntemiyle kullanılan cihazımız, 808 nm dalga boyuna sahiptir. Bu dalga boyu, cihazın bulunduğu odanın sıcaklığına göre +/- 3 nm değişkenlik gösterebilir. Atış süresi 1 saniye içerisinde 10 – 400 ms aralığında ayarlanabilir. Acı hissiyatını azaltmak için kontak safir başlık kullanılmıştır. Dalga boyunun yüksek olması, ince ve zayıf kıllarda daha etkin çözüm sağlar. İşlem sırasında operatör hatasından doğabilecek, yanık ve iz bırakma riski minimuma indirgenmiştir.

DIAMOND DIODE, tüm cilt tiplerine rahatlıkla uygulanabilir. Uygulama yapılacak bölgede herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır. Özellikle yüz bölgesinde diğer epilasyon cihazlarından daha başarılı olduğu ispatlanmıştır. Standart üretimde gücü 600 W olup opsiyonel olarak daha yüksek güçlerde de üretilebilmektedir. Atış alanı 14 mm x 14mm olup toplam enerji 20 J/cm2 olarak hesaplanmıştır. Tüm ürünlerde FDA onaylı Amerikan menşei Coherent marka barlar kullanılmaktadır.

Cihaz Teknik Özellikleri
Diode gücü Standart 600Watt, 600< Watt Opsiyonel
Giriş gerilimi 220 V / 50 Hz.
Cilt soğutma (-4° C) - (-10° C)
Dalga boyu Standart 808nm, 755nm – 1064nm Opsiyonel
Enerji 0 - 20 J/cm2
Atış alanı 14mm X 14mm
Atış hızı 10 Hz
Ebatlar En 75 cm, boy 75 cm, yükseklik 105 cm
Ağırlık 50 Kg
Ekran 10” dokunmatik
Atış süresi 5 – 50 ms
Atışlar arası bekleme 5 – 150ms
Atışlar arasındaki kayıp < 3ms
Desteklenen Girişler Usb klavye, Usb mouse, U disk, RJ/45, SD Kart
Android, internet ve cloud desteği Opsiyonel
Parmak izi okuyucu Opsiyonel
Kontrol Endüstriyel tip
Görüntü 12 Bar USA teknolojisi
TOP