Eğitim

WAVE LAZER ÜRÜNLERİ cihaz eğitimlerinin önemli olduğu ilkesini benimseyen bir firmadır. Üretimini yaptığımız farklı teknolojilere sahip olan cihazlarımızın eğitimlerini, sizlerin danışanlarınıza daha iyi hizmet verebilmesi için önemsiyoruz.

Kurulumu yapılan her cihazımız için; cihazı kullanacak uzman kişilere teorik ve uygulamalı olmak üzere 1 gün boyunca eğitim vererek, siz uzmanların cihazlarımızla bütünleşmesini sağlıyoruz. Bu eğitimler sonrası eğitimi alan uzmanlara, eğitim kitapçığımızı ve cihaz eğitim sertifikalarını takdim ediyoruz.

Teknik Servis

Kurulduğumuz günden bu yana, birlikte çalıştığımız iş ortaklarımıza etkin ve çözüm odaklı teknik servis hizmetimizle satış sonrası destek vererek, siz iş ortaklarımızın memnuniyetini en üst seviyede tutma gayretindeyiz. Güncel eğitimlerimiz ile cihazlarımızın uzman kişiler tarafından en doğru şekilde kullanılmasını garantiliyor, arızalar için yeterli yedek parça ve işinde uzman çalışanlarımızla işlerinizin kesintisiz bir şekilde ilerlemesi için durmadan çalışıyoruz.

Eğitim Kitapçığı

Kullanım Klavuzu

TOP